Chcemy Was rozpieszczać!

Chusta mech

Już od dawna chcieliśmy ożywić świat motków ombre i stworzyć coś wyjątkowego, coś czego jeszcze nie ma. Od początku mieliśmy przeczucia, że motki POM-POM to będzie strzał w dziesiątkę. Nas oczarowały od pierwszego pomponika przerobionego na szydełku, więc postanowiliśmy podzielić się nimi z Wami - naszymi najlepszymi Kłębuszkomaniaczkami. <3

...I chyba się udało! :-)
Powstały specjalnie dla Was, dlatego też bardzo nam zależy, abyście to Wy jako pierwsze miały możliwość odkrywania ich uroku i osobliwości w swoich pracach na szydełku i drutach. Jesteśmy niesamowicie ciekawi Waszej pomysłowości i tego, jaki wzór wybierzecie na chustę lub kocyk. A sweterek? Musi być cudowny z motków POM-POM! :-)

Wiele z Was pytało, jak się pracuje na motkach POM-POM?
My po pierwszych przerobionych rzędach odpowiadamy - Fantastycznie!
Nie haczy, nie zacina się. Pomponiki gładko przemykają między oczkami kolejnych rzędów. Oczywiście każdy sobie powinien zdawać sprawę, że nie jest to zwykła, gładka włóczka, ale kto podejmie takie wyzwanie, jeśli nie Wy? Na koniec wystarczy tylko delikatnie przeczesać POM-POMy aby wydobyć te, które "ugrzęzły" i mamy piękną chustę lub koc <3

Do POM-POMów polecamy proste wzory, takie jak na przykład mech. Wzory ażurowe mogłyby się zgubić pod natłokiem ozdobnych bąbelków, które same w sobie są pięknym strojeniem i nie potrzebują dodatkowych! ;-)


Pomóżcie nam stworzyć galerię prac z kolekcją POM-POM w roli głównej, chętnie podzielimy się Waszymi zdjęciami specjalnej podstronie dedykowanej Waszym pracom. Bądźcie inspiracją dla innych i dla nas w dalszym ciągu. Najlepsze POM-POMniaste prace nagrodzimy niespodzianką. Spieszcie się, bo znikają w zawrotnym tempie! ;-)

A tutaj mały przedsmak tego, co oferuje Kłębuszek POM-POM No.1 wkomponowany w chustę mech. To dopiero dwa rzędy a już wygląda bosko, prawda??


POM-POMy są z bawełny i akrylu 50%/50% a skoro już mowa o tej mieszance, to pragniemy przywitać na sklepowych półkach również melanże w kilku fantastycznych kombinacjach kolorystycznych o tym samym składzie.
Zostawiajcie komentarze, co Wam się podoba, co byście dodali i co sądzicie o kolekcji. Buziaki!

Melanże bawełna-akryl

I na koniec cała seria POM-POM

Chusta mech z Kłębuszka POM-POM
POM-POM No. 1

POM-POM No. 1

Pomarańcz/Stalowy/CyraneczkaCyjan

POM-POM No. 2

POM-POM No. 2

Ciemny kasztan/mosiądz/pomarańcz/morela

POM-POM No. 3

POM-POM No. 3

Stalowy/jasny róż/fuksja

POM-POM No. 4

POM-POM No. 4

Śliwka/fuksjajasny róż

POM-POM No. 5

POM-POM No. 5

Stalowy/cyraneczka/cyjan

Produkt dodany do listy życzeń
Ta witryna używa do prawidłowego działania plików cookies(tzw. ciasteczek). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.