Jak wyglądają pomponiki w chuście?

Cudownie! Pięknie, niesamowicie i czarująco. Tyle i jeszcze więcej słów, by określić, jak bardzo nas urzekła ta chusta.
W tempie ekspresowym powstała pierwsza chusta na szydełku z Kłębuszka POM-POM No.4!

Chusta powstała w zaledwie 2 dni a to piękne wykonanie zawdzięczamy  @Tul Aneczce, która podzieliła się swoją pracą na naszej grupie facebook'owej (do której również zapraszamy!) - GRUPA KŁĘBUSZKOMANIAKÓW

Chusta @Tul Aneczki jest piękna i zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Mimo swej prostoty, wszak są to zwykłe słupki i oczka łańcuszka, ozdobna włóczka z pomponikami wydobywa z niej dodatkowe piękno. Jak widać, prostota wzoru idealnie sprawdza się w połączeniu z tak strojną włóczką, jaką jest cała seria POM-POM.

Robótka ma wymiary 230x115 cm bez chwostów. Mniej więcej taki rozmiar otrzymamy z Kłębuszka 1000m. i ok. 370g i tylko w takiej opcji jest dostępny.

Czekamy na więcej Waszych prac, z wielką chęcią będziemy je umieszczać na naszym Kłębuszkowym Blogu oraz stronie facebook'owej. Wasze prace są dla nas inspiracją, niech będą też dla innych :-)

Czy wiesz, że...

Kłębuszek POM-POM No. 4 oraz POM-POM No. 5 są najbardziej lubianymi przez Was włóczkami? Do tej pory zamówiłyście taką samą ilość sztuk zarówno jednych, jak i drugich :-)

Chusta z Kłębuszka POM-POM
Pomponiki

Chusta w pełnej krasie

Rozłożona chusta

A co Wy powiecie na końcowy efekt? Jest WOW, prawda? Piszcie, jak Wasze pierwsze wrażenia i odczucia, a jeśli się nie zdecydowałyście, to nie ma na co czekać, ponieważ wychodzi pięknie!

Produkt dodany do listy życzeń
Ta witryna używa do prawidłowego działania plików cookies(tzw. ciasteczek). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.