SUPREMEBOX

SUPREMEBOX

139,00 zł
Bez podatku Wysyłki SUPREMEBOXÓW realizujemy od 15. do 30. dnia każdego miesiąca.

SUPREMEBOX to Box niespodzianka, który zawiera w sobie 2 niedostępne w regularnej sprzedaży motki bawełna - akryl 50%/50% z czego jeden z nich jest przyozdobiony ręcznie nawlekanymi koralikami. Dodatkowo pudełko zawiera miłe gadżety i upominki. A wszystko zapakowane w piękne i eleganckie pudełko. Kupując nasz SUPREMEBOX masz pewność, że otrzymasz nietuzinkową i oryginalną włóczkę. Wartość zestawu to min. 150 zł.
Długość motków to 1000m z koralikami oraz 1400m bez koralików

 

Produkt dostępny jest w formie subskrypcji. SUPREMEBOX wysyłany jest raz w miesiącu do klientek, które dokonały płatności za subskrypcję.

Subskrypcja odnawiana jest raz w miesiącu, a każda z klientek otrzyma maila w następnym miesiącu, który umożliwi kontynuowanie i opłacenie kolejnej subskrypcji.
Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Aby otrzymać SUPREMEBOX w danym miesiącu, należy dokonać zakupu do 15. dnia danego miesiąca. SUPREMEBOXY zakupione po 15. będą wysyłane w następnym miesiącu.
Wysyłki SUPREMEBOXÓW realizujemy od 15. do 30. dnia każdego miesiąca.

PRZYKŁAD:
SUPREMEBOX zakupiony 16.II. zostanie wysłany między 15.III a 30.III, natomiast SUPREMEBOX  zakupiony 14.II zostanie wysłany między 15.II a 28.II

Wysyłka SUPREMEBOXÓW tylko kurierem.

Supremebox banner
Kłębuszki.pl prezentują

SUPREMEBOX

Unikatowa paczka już na Ciebie czeka!
SUPREMEBOX
4 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Ta witryna używa do prawidłowego działania plików cookies(tzw. ciasteczek). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.