ZERO WASTE!

Kochani, z wielką przyjemnością pragniemy Was poinformować, że w naszej firmie udało się w pełni wdrożyć zasady eco friendly podczas pakowania i wysyłania Waszych zamówień!

W ostatnim czasie do pakowania zużywaliśmy pozostałości materiałów, które już mieliśmy, natomiast  dzisiaj wyruszyła w drogę pierwsza partia paczek, która po rozpakowaniu może zostać poddana w 100% recyklingowi :-). Do zabezpieczania przesyłek nie używamy plastikowych taśm, woreczków, folii czy innych materiałów, które szkodą naszej planecie.

Tak więc w środku znajdziecie (poza Kłębuszkami oczywiście :-)) papier makulaturowy, służący jako wypełnienie i zabezpieczenie Kłębuszków. Do owinięcia kartonów  używamy tego samego szarego papieru, a na sam koniec wszystko zabezpieczamy papierową taśmą z naturalnym klejem.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wygląda to ekskluzywnie po otwarciu paczki, jednak filozofia eco friendly jest dla nas na tyle istotna, że postanowiliśmy zepchnąć to na drugi plan.
Wierzymy, że przypadnie Wam do gustu nowa forma pakowania w naszej firmie i że będziecie zrywać  szary papier jak z prezentów :-)))

Pozdrawiamy,
Zespół Kłębuszki.pl

Produkt dodany do listy życzeń
Ta witryna używa do prawidłowego działania plików cookies(tzw. ciasteczek). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.
Każdy ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.